Jak czyścić i pielęgnować seks lalki?

czyszczenie seks lalki, jak myć seks lalkę, mycie seks lalki, pielęgnacja seks lalki -

Jak czyścić i pielęgnować seks lalki?

Jak czyścić i pielęgnować seks lalki?


Zastanawiasz się jak czyścić seks lalki i jak powinna wyglądać ich pielęgnacja? Pokażemy Ci parę przydatnych sposobów, dzięki którym lalka miłości zachowa świeżość i będzie Ci służyła na długie lata. Lalki miłości to naprawdę kosztowne zabawki, więc warto utrzymywać je w niezmiennej kondycji. Jeśli dobrze o nią zadbasz, to ona odwdzięczy się Tobie tym samym ;) Wszystko jest zatem w Twoich rękach!

Kąpiel seks lalki


Lalkę miłości należy dokładnie wyczyścić, najlepiej po każdym użyciu, aby w pełni zadbać o jej higienę. Zalecamy kąpiel seks lalki za pomocą wanny (najwygodniejszy sposób), ale i również pod prysznicem. Polecamy mycie jej delikatnym żelem do mycia lub do higieny intymnej dla pozbycia się drobnoustrojów z okolic pochwy i odbytu.
Ważne, aby płyn był bezbarwny lub w mlecznym odcieniu, aby nie zabarwił ciała!
Usadź swoją lalkę w wygodniej dla Ciebie pozycji tak, żeby nie zanurzyć jej głowy w wodzie - najlepiej zrób to razem z nią. Twarz, jak i całe ciało przemywaj łagodnymi ruchami ściereczką. Zwróć uwagę na powierzchnię gąbeczki, aby nie podrażniła skóry sex lalki i nie tarła jej za mocno przy kąpieli.
Na koniec przy pomocy miękkiego ręcznika lub chusteczek otrzyj swoją lalkę miłości. Dokładnie ją wytrzyj, ponieważ pozostałości wody w jej szparkach mogą powodować nieprzyjemny zapach rozwijającej się pleśni. Pamiętaj, aby nigdy przy tym nie stosować ciepłego powietrza z suszarki. Może to nieodwracalnie naruszyć skórę lub ją stopić.
Jeśli chcesz w pełni zatroszczyć się o swoją kobietę używaj po wyschnięciu pudru dla niemowląt, który usunie z jej otworów niechcianą wilgoć. Znajdziesz go w większości drogerii z kosmetykami.

jak myć seks lalkęKąpiel seks lalki może być w wannie bądź pod prysznicem.


Pielęgnacja otworków w lalce miłości


Od razu po użyciu powinieneś umyć pochwę, usta lub odbyt. Unikniesz przez to nieprzyjemnego zapachu wydzielającego się przez rozwój bakterii. Najlepiej do tej czynności użyć dołączonego do zestawu irygatora. Służy on do dokładnego docierania strumieniem wody do ciężko dostępnych miejsc intymnych. Przepłukuj te części letnią, czystą wodą z dodatkiem mydła. Aplikuj talk dziecięcy również do wnętrza otworów lalki miłości.

Pielęgnacja skóry sekslalki


Jeśli chcesz w pełni zatroszczyć się o swoją kobietę używaj po wyschnięciu pudru dla niemowląt, który usunie z jej otworów niechcianą wilgoć. Znajdziesz go w naszym sklepie w dziale Dodatki do Lalek. Początkowo lepka powierzchnia ciała, stanie się aksamitna i gładka. Ta pozornie zbędna czynność pozwoli zapobiec uszkodzeniom ciała lalki.
Zwróć uwagę na materiały, z jakich zrobione są ubrania dla Twojej lalki. Syntetyczne, szorstkie lub ciemniejsze ubrania mogą zwyczajnie zafarbować skórę lalki, przez zawarty w nich pigment. Unikaj kontaktu Twojej kobiety z tuszami drukarskimi w np. gazetach, magazynach, wydrukach czy kartonach.
Stosuj środki czystości na bazie wody!
Pamiętaj, aby nie miały tłustej konsystencji jak między innymi oliwki do ciała, olejki czy kremy na bazie tłuszczów.
Nie wystawiaj seks lalki na pełne słońce! Gorąca temperatura, jak i skrajnie zimna działa negatywnie na kondycje skóry lalki. Po kontakcie ze światłem słonecznym jesteś narażony na starzenie się materiału.

 

Zadbaj o pielęgnację aby skóra seks lalki była gładka i aksamitna


Konserwacja szkieletu


Twoja osobista seks lalka jest stworzona z metalowego szkieletu i wielu ruchomych stawów jak całkowicie prawdziwy człowiek. Dzięki nim może ona wykonywać szeroki zakres ruchów. Ustawiaj ją w dowolnych dla Ciebie pozycjach seksualnych, ponieważ posiada śruby mocujące wewnątrz stawów m.in. w kolanach, stopach, łokciach, ramionach oraz dłoniach. Powyższe części ciała realnie odwzorowują zgięcia skóry u realnych kobiet.
Metalowy szkielet jest stabilny i tworzy silną podporę dla całego ciała lalki, ale za to potrafi dużo ważyć. Uważaj, więc przy podnoszeniu lalki, aby nie narobić sobie szkód.
Nie rzucaj jej i nie uderzaj o twarde, ostre przedmioty!
Skóra lalki miłości jest bardzo elastyczna, ale również ma swoje granice. Nie rozciągaj lalki na siłę, ponieważ możesz stale uszkodzić jej materiał, obniżając przy tym jej twardość i jakość . Przechowuj ją w pozycji pionowej czyli np. opartą o ścianę lub podwieszając jej ciało na specjalnym haku. Dobrze sprawdzi się również pozycja leżąca na miękkiej powierzchni.
Pamiętaj, aby często zmieniać pozycje jej ułożenia, aby skóra się nie odkształcała!

 

Konserwacja szkieletu lalki miłości

Dbanie o włosy seks lalki


Włosy to naprawdę ważny kobiecy atrybut, więc musisz dołożyć wszelkich starań, aby jej fryzura była w nieskazitelnym stanie. Warto zainwestować w kilka peruk dla Twojej lalki miłości, żeby pozwolić sobie na odrobinę fantazji przy zmianie fryzury.

Dbaj o włosy seks lalki


W pierwszym kroku zdejmij perukę z głowy lalki i wytrzyj ją mokrą chusteczką, aby oczyścić powierzchnie. Perukę w miarę możliwości przechowuj na stojaku, przez to włosy nie będą się plątać. Rozczesuj perukę płynnymi ruchami, od dołu do góry stopniowo przechodząc coraz to wyżej. Włosy powinny być porządnie rozczesane.

Podstawy użytku


Sex lalka miłości to Twoja prywatna zabawka, więc nie dziel się nią z obcymi osobami. Polecamy podczas uprawiania seksu z lalką - stosowania prezerwatyw, aby utrzymać nieskazitelną higienę. Śmiało używaj środków poślizgowych czyli tak zwanych lubrykantów, aby otworki lalki nie uległy rozerwaniu.
Pamiętaj, aby lubrykanty były na BAZIE WODY.
W naszym sklepie w dziale akcesoria erotyczne znajdziesz między innymi żel lubrykant analny-znieczulający i rozluźniający i żel poślizgowy do seksu. 

Sprawdź:


https://dreamlovedolls.com/collections/lubrykanty-zele-intymne

https://dreamlovedolls.com/products/talk-kosmetyczny-do-pielegnacji-cyberskory