Jak uprawiać seks z lalką miłości?

jak uprawiać seks z lalką, seks z lalką, seks z lalką z cyberskóry, seks z lalkami, seks z sex lalką -

Jak uprawiać seks z lalką miłości?

Jak uprawiać seks z lalką miłości?


 
Często spotykamy się w tej branży z pytaniem od fanów lalek miłości, jakie pozycje są najlepsze do seksu z lalką? Na szczęście przychodzimy do ciebie z pomocą i mamy przygotowane wiele przydatnych odpowiedzi na to pytanie! Ogólnie rzecz biorąc, lalki miłości mogą zrobić dokładnie to samo co prawdziwa kobieta. Jej ciało w niczym jej nie ogranicza, a wręcz pozwala na dużo więcej. Radzimy wybierać raczej pozycje na łóżku niż na stojąco. To wszystko dlatego, że stojące stopy lalki miłości nie są aż tak stabilne. Postawienie swojej lalki miłości na obie nogi jest na prawdę piękne dla oka, ale jeśli nie będziesz poruszał jej stopami w pozycji stojącej pomoże ci uprawiać bardziej namiętny seks z większą przyjemnością. Dlatego seks z nimi na łóżku, kanapie, w aucie, na biurku czy przy ścianie to najlepsza opcja.
Poniższe 5 pozycji na seks z lalką to jedynie propozycje, w jaki sposób możesz odczuwać niesamowite doznania i rozbudzić zmysły ze swoją lalką miłosną. Przypominamy, że nowoczesne seks lalki dla dorosłych dostępne są w naszym sklepie Dreamlovedolls.com

1. Seks z silikonową lalką  - Stojący smok


Stojący smok to jedna z najpopularniejszych pozycji do seksu z silikonową lalką. Zabierz wtedy swoją seks lalkę na łóżko czy w inne wygodne miejsce. Pamiętaj o położeniu dodatkowych miękkich poduszek pod kolanami i łokciami lalki miłości, aby uniknąć tarciu jej delikatnej skóry o szorstkie powierzchnie. Ty będziesz miał dużo swobody i wolne ręce, które możesz wykorzystać w inny sposób ;)
 
 

 

2. Seks z sex lalką - Rower


Prosta i zaraz bardzo namiętna pozycja na seks z sex laką. Zabierz swoją seks lalkę na samą krawędź łóżka, podnieś nogi do góry i powoli rozchyl uda. Rozchylaj jej nogi, aż stanie się cała mokra, a ty w tym czasie patrz z góry na jej wspaniałe, rozpalone do czerwoności ciało. Zrzuć z siebie wszystkie zahamowania i oddaj się w pełni jej głębokiej, ciasnej sztucznej cipce, która będzie ustawiona w idealnej pozycji do długiego seksu.

 
 

3. Seks z lalką erotyczną - Kowbojka


Jeśli jesteś gotowy do oddania się w ręce swojej miłości i seks z lalką erotyczną to idealna pozycja dla Ciebie kowboju! Pozwól seks lalce, aby ujechała cię jak dzikiego rumaka. Gdy ona skacze w górę i w dół jak szalona to pozwala ci penetrować jej pochwę swoim penisem. Daj się ponieść i tym razem to ty bądź uległy ;)


4. Seks z lalką miłości - Łyżeczka


Twoja prywatna kochanka jest większych rozmiarów? To świetny sposób na uprawianie seksu z lalką miłości. Połóż ją przed  sobą na boku i powoli wepchnij jej swój sprzęt w cipkę. Rozkoszuj się bez stresu i napięcia delikatną penetracją lalki, ponieważ w tej pozycji jest jeszcze bardziej ciasna. Popróbuj włożyć jej go pod różnym kątem, aby osiągnąć swój ulubiony stan. Ta pozycja na seks z lalką miłości jest również świetna do zasypiania od razu po udanym stosunku.

 
 

5. Seks z lalką z cyberskóry - Misjonarz (zmodyfikowany)


 
Stwórz swoje własne ruchy, tempo i czas! 
W tej pozycji mężczyźni uczą się zwalniać tempo seksu i uzyskują swoją kontrole nad czasem wytrysku. Osiągnij maksymalną przyjemność z seksu z lalką z cyberskóry dzięki bardziej przemyślanym ruchom penisa.
Pozycja na misjonarza pozwala to delektować się namiętnością ze swoją seks lalką z cyberskóry bez zbędnego pośpiechu.
Połóż swoją lalkę z cybersóry płasko w sypialni, aby się zrelaksowała. Rozchyl delikatnie uda i ciesz się pełną penetracją jej szparki. W tym czasie jesteście ze sobą tak blisko, że możecie oddać się namiętnym pocałunkom.