Jaką seks lalkę wybrać? - stwórz idealną!

jaką seks lalkę wybrać, producent seks lalek, rozmiar seks lalki, waga seks lalki, wygląd seks lalki -

Jaką seks lalkę wybrać? - stwórz idealną!

Jaką seks lalkę wybrać? - stwórz idealną!1. Wybór sklepu i przegląd producentów seks lalek


Coraz ciężej zdecydować się na zakup swojej pierwszej seks lalki, gdy na rynku istnieje tak ogromny wybór sprzedawców oraz przede wszystkim producentów, którzy tworzą te niezwykle produkty. Lalki miłości, to na prawdę spory wydatek dla wielu ich miłośników, ponieważ potrafią kosztować od 2-3 tysięcy do nawet 10 tysięcy w wzwyż w zależności od dodatkowych funkcji. To prawdziwa inwestycja na lata, więc potrzebny jest dokładny i rzetelny reaserch. Poszczególne modele lalek różni od siebie m.in. rozmiar, wygląd, jakość materiału i wykonania oraz oczywiście wyposażenie.
Jeśli zależy Tobie na zadowalającym zakupie seks laki, w swoim planie musisz uwzględnić :
- Producenta.
- Rozmiar.
- Wygląd.
- Technologie materiału i wykonania.
- Personalizowane funkcje i dodatki.

 

W takim razie jakiego producenta seks lalek wybrać ?

Na rynku europejskim jest stosunkowo o wiele mniej firm, które specjalizują się w tworzeniu lalek miłości od podstaw, w porównaniu do producentów z Stanów Zjednoczonych czy Chin. Do Europy najczęściej seks lalki są już przetransportowywane, z dużych fabryk za oceanem.
Jeśli masz możliwość zainwestować dużą część swojego budżetu na zakup lalki polecamy amerykańskie firmy jak na przykład -Real Dolls. Jest to gratka dla fanów technologii, ponieważ producent mocno przykłada się do wprowadzania nowych, ulepszonych funkcji jak np. mruganie czy mimika twarzy, aby jak najlepiej urealnić swoje lalki miłości do prawdziwych kobiet. Jego produkty posiadają nowoczesne mechanizmy, które wyprzedają technologicznie pozostałych twórców na rynku.

Wybierz odpowiedniego producenta seks lalek


Z drugiej strony producenci z Chin oferują niższe i mocno konkurencyjne ceny. Warto jednak w przypadku korzystania z ich usług pozostać czujnym. Często słyszymy o sytuacjach, gdzie klient zamawiał wymarzona lalkę, a przechodził manekin o słabej jakości i wykonaniu. Tutaj z pomocą przychodzą marki Knetsh oraz WMDoll, które są niezawodne i mocno cenione wśród fanów sex lalek.

2. Waga i rozmiar seks lalki


Proporcjonalnie wraz wagą i wzrostem lalki, rośnie również jej cena. Lalki miłości są dostępne już od 100 cm, a czasem nawet 70 cm do nawet 180 cm. Klasyczny przedział bazując na popularności zamawianych produktów przez klientów to raczej od 140 cm do 170 cm. Sporym zainteresowaniem cieszą się małe seks lalki. Waga jest równie ważna w wyborze. Niektóre modele występują z cięższym, jak i lżejszym szkieletem, przez co możesz łatwiej przenosić swoją lalkę i nie obciążać swojego kręgosłupa. Standardowo ich waga waha się w granicach od 20 do 50 kg. Sprawdź jak wyglądają chude lalki erotyczne.
W seks lalkach najpiękniejsze jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy gamę kształtów i kolorów, w której możemy przebierać. Miłośnicy ogromnych piersi mogą liczyć na linię „Papaya breast”. Dzięki niej nasza lalka będzie miała nadwyręża duże, zwisające piersi. W naszym sklepie znajdziesz seks lalki z dużymi cyckami bądź lalki do seksu o dużych krągłościach. Przez takie modyfikacje lalka będzie cięższa, ale nie odbiera to faktu, że możemy dowolnie manewrować figurą swojej kobiety.

Seks lalki dostępne są w rozmiarze od 70 cm do nawet 180 cm.


3. Wygląd i dodatkowe funkcje seks lalki


Podstawowymi elementami do wyboru przy kastomizacji seks lalki są oczywiście: soczewki (kolor oczu), paznokcie u dłoni i stóp, peruki, włosy łonowe oraz kształt sutków. U fundamentu każdej lalki miłości znajduje się stelaż czyli metalowy szkielet, który odpowiada są ruchliwość i gibkość. Standardowe model nie maja możliwości samodzielnego stania na stopach. Do tego potrzebna jest dodatkowo płatna funkcja stania, która polega na wszczepieniu w nogi stabilizujących podpórek. Producenci jednak nie zalecają ustawiania lalki w pozycji stojącej przez długi okres czasu.Podstawowymi elementami do wyboru seks lalki jest np kolor oczu bądź paznokci


Na wygląd seks lalki możemy nieinwazyjnie wpłynąć przez na przykład zakup seksownej bielizny lub dowolnych stylizacji. Aby dokładnie trafić z rozmiarem ubrań, wystarczy jedynie zmierzyć obwody: w tali, w piersiach i w biodrach Twojej kobiety. Wybór sklepu z sex lalkami, gdzie będziesz kupował kreacje jest już indywidualny i zależy od gustu. Oczywiście nie zapominając o możliwości zafarbowania skóry lalki. Ciekawym pomysłem jest podgrzewacz sztucznej cipki podłączany przez kabel USB. Poprawi to Twój komfort podczas seksu i wzbogaci doznania.