Cyberskóra - co to jest, jak dbać o lalkę z cyber skóry?

Cyber skóra, Cyberskóra, lalka cyberskóra, lalka z cyber skory, lalka z cyberskory -

Cyberskóra - co to jest, jak dbać o lalkę z cyber skóry?

Cyberskóra - co to jest, jak dbać o lalkę z cyber skóry?


Cyberskóra to nic innego, jak połączenie silikonu oraz kilku innych materiałów (w tym elastomeru termoplastycznego i polichlorku winylu). Dzięki temu przypomina ludzką skórę (np. w dotyku) oraz imituje jej kolor. Cyberskóra jest obecnie wykorzystywana na bardzo szeroką skalę, m.in. przy produkcji rozmaitych zabawek erotycznych i lalek z cyber skóry. Dowiedź się na co uważać i jak dbać o lalkę z cyberskóry.

Co to jest cyberskóra?


Cyberskóra odznacza się kilkoma istotnymi cechami, a mianowicie jest przyjemna w dotyku, ale też lekko porowata. Trzeba mieć pełną świadomość tego, że należy o nią właściwie dbać i zająć się jej pielęgnacją. Dzięki temu usunie się z niej wszystkie zanieczyszczenia i zabrudzenia. Najlepiej używać do tego wyłącznie czystą wodę.
Najważniejsze właściwości cyberskóry to:
- miękkość i przyjazność w dotyku,
- trwałość, wytrzymałość i elastyczność,
- nagrzewanie się w trakcie tarcia,
- realistyczny wygląd,
- plastyczność,
- łatwy powrót do pierwotnego kształtu.
Wszystkie wymienione wyżej właściwości sprawiają, że cyberskóra znajduje coraz szersze grono zwolenników wśród producentów
lalek miłości i gadżetów erotycznych.

Cyber skóra - na co trzeba uważać?


Godne podkreślenia jest to, że cyberskóra nie zawiera w sobie ftalanów, dlatego nie powinna uczulać, lecz należy zachować w tym zakresie pewną ostrożność (zwłaszcza przy pierwszym kontakcie z zabawką erotyczną). Najlepiej dokładnie przeanalizować materiały, z jakich została wykonana sex lalka dla dorosłych i odnieść to do własnych uczuleń. Przy jakichkolwiek reakcjach alergicznych należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Korzystanie z zabawek erotycznych wykonanych z cyberskóry powinno być bardzo dokładnie przemyślane. Takie akcesoria powinny być łączone jedynie z lubrykantami na bazie wody.
Jednocześnie unika się:
- żeli silikonowych,
- żeli zapachowych,
- lubrykantów, które nie zostały stworzone na bazie wody.
Do każdej lalki z cyberskóry powinna być dołączona instrukcja użytkowania, przechowywania oraz pielęgnacji. Dzięki temu potencjalni użytkownicy rozwieją swoje wątpliwości i będą wiedzieć, jak obsługiwać się z zakupionymi gadżetami, tak aby wydłużyć ich żywotność i nie narazić się na żadne nieprzyjemne doświadczenia. Produkty z cyberskóry najlepiej przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu, z dala od dzieci. Czyści się je przy pomocy czystej wody lub mydła antybakteryjnego (nie należy sięgać po talk w proszku).

Lalka z cyberskory - jak radzić sobie z uszkodzeniami?


Lalki z cyber skóry są rozciągliwe i elastyczne, ale trzeba też uważać na ich rozerwanie (zwłaszcza przy "dzikich" zabawach łóżkowych). Jeśli działa się na nie ze zbyt dużą siłą lub też nie będzie się ich właściwie pielęgnowało, można mieć pewność, że po pewnym czasie ulegną poważnym uszkodzeniom. Czasami konieczne okaże się zakupienie nowego gadżetu. Zabawkami erotycznymi z cyberskóry nie należy rzucać czy też obwiązywać ich linkami.


Naprawa lalek z cyberskóry nie jest zbyt skomplikowana, ale opłaca się to zlecić prawdziwym profesjonalistom. Wykorzystuje się do tego klej do cyberskóry, dzięki którym uszkodzone fragmenty można swobodnie skleić i przywrócić je do pierwotnego stanu. Takie kleje można zakupić w wielu sklepach internetowych (za niewielkie pieniądze).
Niekiedy strzałem w dziesiątkę okaże się też odplamiacz do lalki z cyberskóry. Poplamienie silikonowej seks lalki to dość duży problem, ale nie należy od razu panikować. Istotne jest to, aby nie sięgać po tradycyjne środki do odplamiania, ponieważ w ten sposób doprowadzi się do uszkodzenia skóry w użytkowanej lalce miłości. Zabawki erotyczne z cyberskóry są wykorzystywane na wielu wieczorach kawalerskich lub panieńskich, ale też w zaciszu domowym, więc przydałoby się poszerzyć wiedzę na ich temat, tak aby nie popełniać po drodze żadnych błędów.
 

Lalka z cyberskóry dostępna jest w naszym sklepie Dreamlovedolls.com