Silikonowa seks lalka czy z TPE - jaki materiał wybrać?

seks lalka silikonowa, seks lalka z silikonu, silikonowa seks lalka, silikonowe seks lalki -

Silikonowa seks lalka czy z TPE - jaki materiał wybrać?

Silikonowa seks lalka czy z TPE - jaki materiał wybrać?


Inwestowanie w nowoczesne sex lalki ma bardzo duży sens, a to m.in. ze względu na to, że takie lalki są trwałe, funkcjonalne i odznaczają się długą żywotnością. Dodatkowym atutem jest fakt, że spełnią każdą męską zachciankę. To zakup na długie lata, dlatego powinien być bardzo dokładnie przemyślany, głównie pod kątem wyboru materiału, z którego została wykonana seks lalka. Do wyboru są dwie podstawowe opcje, a mianowicie silikonowa seks lalka i seks lalka z TPE. Warto poznać ich najmocniejsze strony.

Sex lalki z materiału TPE - dlaczego warto je zakupić?


Materiał TPE to nic innego, jak termoplastyczny elastomer. Lalki należące do tej kategorii cieszą się rosnącą popularność, ponieważ są realistyczne, przyjemne w dotyku i dostępne w stosunkowo atrakcyjnych cenach (w porównaniu z silikonowymi seks lalkami). Dzięki takim lalkom TPE można sobie poradzić z samotnością lub też z zaburzonymi relacjami damsko-męskimi (sypialnianymi). Seks lalki z TPE ustawia się w różnych pozycjach, tak aby swobodnie uprawiać z nimi seks oralny, klasyczny czy też analny. Wszystko zależy od męskich potrzeb i oczekiwań.


Godne podkreślenia jest to, że materiał TPE jest również łatwiejszy w obróbce (np. w barwieniu, a dodatkowo nie potrzebuje wulkanizacji i można go ponownie wykorzystać). Oczywiście każdy produkt ma też swoje słabe strony. W tym przypadku należy wspomnieć o tym, że seks lalki stworzone z TPE są dość wrażliwe na przegrzanie, a sam materiał jest trudny w pielęgnacji/utrzymaniu w stuprocentowej czystości. Z czasem mogą się na nim pojawić niewielkie odkształcenia i przebarwienia.

Silikonowa seks lalka - czym zaskoczy klientów?


Na drugim "biegunie" znajdują się silikonowe seks lalki, które są co prawda nieco droższe od tych wykonanych z materiału TPE, ale są trwałe, wytrzymałe i nie ma problemów z tym, aby uzyskać pożądany stopień twardości lub miękkości. Seks lalki z silikonu są  idealne do uprawiania seksu na co dzień. Silikonowa seks lalka jest mniej podatna na zabrudzenia i zanieczyszczenia, dlatego łatwiej będzie się ją pielęgnowało i czyściło. Dodatkowym atutem jest fakt, że seks lalki silikonowe nie wchłaniają wody i mają przyjemną w dotyku oraz gładką powierzchnię. Tym właśnie górują nad innymi modelami.
Silikon wraz z upływem kolejnych miesięcy nie powinien się również odkształcać i odbarwiać. Niektórzy uważają jednak, że nowoczesne sex lalki z silikonu nie są tak realistyczne, jak te z materiału TPE. Warto to ocenić na własnej skórze.
Dzięki sex lalkom z tej grupy można:
- znaleźć ujście dla swojej seksualnej energii,
- zdobyć zupełnie nowe doświadczenia i przenieść je później do sypialni,
- wyeliminować sypialnianą rutynę,
- poradzić sobie z brakiem prawdziwej kobiety.

Każdy zainteresowany mężczyzna powinien przetestować oba wymienione wyżej produkty i na tej podstawie wybrać dla siebie ten najkorzystniejszy, dzięki czemu nie będzie miał kłopotów z osiąganiem orgazmu. Sex lalka jest łatwa w przechowywaniu (niezależnie od materiału, z którego się ją wykonało), a poza tym zawsze ma ochotę na seks, co powinno zadowolić przede wszystkim tych najbardziej wymagających użytkowników.
Lalki miłości dostępne są w naszym sklepie Dreamlovedolls